Osnovna škola Katarina Zrinska Mečenčani

Online prezentacija - Edukacija o EU programima za mlade

Autor: MATIJA KOŠKI, 25. 11. 2020.

Učenici 7. i 8. razreda Osnovne škole Katarina Zrinska Mečenčani su u srijedu, 25.11.2020., sudjelovali u aktivnosti "EDUKACIJA O EU PROGRAMIMA ZA MLADE". Aktivnost, odnosno online prezentaciju smo obavili putem Zoom aplikacije, a prikazali smo je na laptopu i projektoru.

Edukacija o EU programima za mlade je dio projekta UNAprijedi znanje, popravi stanje i provodi se u suradnji sa Agencijom za mobilnost i programe EU.
Voditeljica održane prezentacije bila je Matea Kladarić iz Odjela za mobilnost u području mladih.

Učenici oba razreda su bili u mogućnosti čuti zanimljive podatke o prohodnosti i mobilnosti mladih, te o raznovrsnosti EU programa za mlade. Koristeći se laptopom i projektorom, učenicima je istovremeno bilo omogućeno odgovarati, ali i postavljati vlastita pitanja.