Osnovna škola Katarina Zrinska Mečenčani

REZULTATI NATJEČAJA

Obavijest kandidatima koji su se javili na raspisani natječaj: Radno mjesto Učitelj/-ica prirode i biologije

Na temelju natječaja za radno mjesto  Učitelj/-ica prirode i biologije objavljenog 18. listopada 2016. na mrežnim stranicama OŠ Katarina Zrinska Mečenčani i stranicama HZZ-a, obavještavamo da je izabrana Sandra Rehorović, dipl. ing. biologije.

Svi kandidati mogu svoje dokumente preuzeti u tajništvu Škole u roku od 15 dana od objave rezulatata natječaja.

Objavom rezultata natječaja na web stranici škole smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

Obavijest kandidatima koji su se javili na raspisani natječaj: Radno mjesto Učitelj/-ica prirode i biologije

Na temelju natječaja za radno mjesto  Učitelj/-ica prirode i biologije objavljenog 14. ožujka 2016. na mrežnim stranicama OŠ Katarina Zrinska Mečenčani i stranicama HZZ-a, obavještavamo da je izabrana Silvija Špičak.

Obavijest kandidatima koji su se javili na raspisani natječaj: Radno mjesto Voditelj/-ca programa predškole - odgojitelj/-ica

Na temelju natječaja za radno mjesto Voditelj/-ca programa predškole - odgojitelj/-ica objavljenog 9. veljače 2016. na mrežnim stranicama OŠ Katarina Zrinska Mečenčani i stranicama HZZ-a, obavještavamo sve kandidate koji su podnijeli zamolbu da je izabrana Jelena Mikić.

Obavijest kandidatima koji su se javili na raspisani natječaj: Radno mjesto Pomoćnik/-ica u nastavi

Na temelju natječaja za Pomoćika/-cu u nastvi objavljenog 5. veljače 2016. na mrežnim stranicama OŠ Katarina Zrinska Mečenčani i stranicama HZZ-a, obavještavamo sve kandidate koji su podnijeli zamolbu da je izabrana Ivana Blatančić

Obavijest kandidatima koji su se javili na raspisani natječaj: Radno mjesto učitelj/učiteljica glazbene kulture

Na temelju natječaja za učitelja/učiteljicu glazbene kulture na određeno, nepuno radno vrijeme, 13 sati, objavljenog 8. siječnja 2016. na mrežnim stranicama OŠ Katarina Zrinska Mečenčani i stranicama HZZ-a, obavještavamo sve kandidate koji su podnijeli zamolbu da je izabrana Anita Sužnjević, mag. glazbene pedagogije.

« Rujan 2017 »

Online savjetovalište

Kako Vam se sviđa naša stranica?

Lektire

INTERNET

> Kviz

Ispis statistike od 21. 2. 2012.

CMS za škole logo
Osnovna škola Katarina Zrinska Mečenčani / Mečenčani bb, HR-44431 Donji Kukuruzari / os-kzrinska-mecencani.skole.hr / ured@os-kzrinska-mecencani.skole.hr